Novostavby

Trend poslední doby udává odliv obyvatel z velkých měst do blízkého okolí. Každý zde chce postavit nový domek. Nové bydlení vychází z Vašich představ a respektuje moderní trendy ve výstavbě. Podaří-li se Vám navíc vybrat dobrá adresa, užijte si klidu bydlení mimo město, ale přitom si zachováte dobrou dostupnost a výhody velkoměsta. Získáte garáž a mnohdy i garážové stání a pěknou zahrádku.

novostavby můžete sami pomocí architekta navrhnout dispoziční uspořádání a nemusíte se omezovat již utvořením dispozičním uspořádáním jak je tomu u starších domů. Velikou výhodou je nejdete-li firmu, která nestaví každý dům stejný, lišící se pouze fasádou. Každému se ulice, kdy každý dům vypadá jak ten Váš nemusí líbit.

Dobré stavební firmy navíc poskytují kompletní servis zahrnující spolupráci s architektem, projektantem a bytovým designérem. Tím dosáhnete svého vysněného bydlení.

Rozhodnete-li se, koupit novostavbu jsou na trhu dva druhy nabídek koupě novostavby na klíč a koupě hrubé stavby a je pouze na Vás, pro kterou se rozhodnete.